• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3550
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Durrës - Durrës
 • 2
 • 1
 • 1

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzi”.

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzi”. Apartament në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te Durresit, zhvilluar ne nje zone te virgjer dhe te rrethuar nga pishat e vilat elitare, i cili ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Objekti ka një distancë nga deti 100 m. Apartamenti dhe ka një sipërfaqe totale prej 96 m2 dhe 146 m2 oborr. Ndodhet në katin përdhe të objektit 2-katësh. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, një tualet.Apartamenti ka një mobilim mjaft bashkohorë. Çmimi 900 Eur/m2 Cmimi total 150’000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 241
 • Truall/ toke : 145
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme