• image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 355
 • Type: Apartment
 • 35.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Reshit Collaku"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira garsoniere

Jepet me qira garsoniere Jepet me qira garsoniere ne qendër te Tiranes prane Tajvanit. Garsoniera ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri në Rr. “Reshit Collaku”. Është e pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ambienti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe fjetje, gatimi është në ballkon, korridor dhe tualet. Çmimi 230 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Ajer i kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 35.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme