• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3549
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 3

Tek ‘’Fakulteti Ekonomik’’jepet me qira apartament 1+1.

Tek ‘’Fakulteti Ekonomik’’ jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e III-të dhe ka një sipërfaqe prej 75m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon kondicioner per sistemin e ngrohje-ftohjes. Cmimi 400 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme