• image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
 • image 134 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3548
 • Type: Apartment
 • 114.60m2
 • Cmimi/m2: 1070€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete,një ballkon të madh. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 124.6 m2 dhe neto 114.6 m2 . Ka orientim jug cka të mundëson një ncricim gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1075 euro/m2 Cmimi total 134.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124.6
 • Siperfaqe neto : 114.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme