• image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3546
 • Type: Apartment
 • 63.00m2
 • Cmimi/m2: 679€
 • Durrës - Durrës
 • 2
 • 1
 • 2

Apartament 2+1 në shitje ne Gjirin e Lalzit tek kompleksi ‘’Lura 1’’.

Apartament 2+1 në shitje ne Gjirin e Lalzit tek kompleksi ‘’Lura 1’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 128 m2, 63 m2 janë siperfaqe neto, 50 m2 eshte oborr, 15 m2 eshte veranda, dhe ndodhet në katin e dytë të objektit 2-katësh. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, pranë bregdetit, ne veri te qytetit te Durresit. Ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Cmimi total 87.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 128
 • Siperfaqe neto : 63
You dont have any videos

Prona te ngjashme