• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3545
 • Type: Apartment
 • 98.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet apartament 2+1 tek ’’Liqeni i Thatë’’.

Jepet apartament 2+1 tek ’’Liqeni i Thatë’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore dhe I paisur me ashensor. Apartamenti do të mobilohet sipas kërkese së klientit. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 98
 • Siperfaqe neto : 98
You dont have any videos

Prona te ngjashme