• image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
 • image 380 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3544
 • Type: Apartment
 • 220.00m2
 • Cmimi/m2: 1900€
 • Tirana - Tirana - Lunder
 • 3
 • 3
 • 3

Shitet Vile tek “Rezidenca Colombo”, Lunder.

Vila ka një sipërfaqe prej 220 m2 ndertim dhe është e ndërtuar në vitin 2012 në një nga zonat më te qeta dhe me te mira të periferisë së Tiranës. Vila është e ndarë në dhomë ndenje , dhome gatimi, tre dhoma gjumi, ballkon,tre tualete si dhe hapësire e gjelbert rreth shtëpisë. Kati i parë është i pajisur me mobilje ekskluzive italiane të projektimit, në kuzhinë të hapur me porosi, të gjitha pajisjet janë absolutisht të reja dhe me cilësi të lartë. Katet në të gjithë vilën janë hedhur me parket më të mira të drurit të vërtetë, konservator me drurë të çmuar. Në dhomën e ndenjes dhe tre dhoma gjumi ka ajer te kondicionuar, TV satelitor TV dhe në katin e poshtëm një fireplace ndërtuar, ngrohja e të cilit është shpërndarë në dimër në të gjitha katet. Dhomat me dritë të përmbytura të gjitha kanë një ballkon, në papafingo është një tarracë çati dhe dritaret e dhomës së diellit mund të hapen tërësisht dhe të shtyhen së bashku në verë. Vilë është e rrethuar nga një kopsht i bukur me lëndinë, ullinj, mollë dhe pemë nektarine. Qendra më e madhe tregtare në Shqipëri, TEG, Porta e Lindjes së Tiranës, është brenda distancës në këmbë për rreth 4 minuta. Cmimi 380.000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 220
 • Siperfaqe neto : 220
You dont have any videos

Prona te ngjashme