• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3543
 • Type: Apartment
 • 94.00m2
 • Cmimi/m2: 3.7€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Stacioni i Trenit’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Stacioni i Trenit’’. Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenje dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, ka një sipërfaqe prej 94 m2. Ndodhet në katin e 8-të të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka shumë dritë, dhe është i mobiluar. Eshtë i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake. Cmimi 350 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94
 • Siperfaqe neto : 94
You dont have any videos

Prona te ngjashme