• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3542
 • Type: Apartment
 • 113.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2
 • 5

Apartament me qira 2+1 tek ‘’Komuna e Parisit’’.

Apartament me qira 2+1 tek ‘’Komuna e Parisit’’. Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Komunës së Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 113 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti jepet i mobiluar me tw gjitha kushte e nevojshme dhe ka sistem kaldaje. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Siperfaqe neto : 113
You dont have any videos

Prona te ngjashme