• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3541
 • Type: Apartment
 • 300.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 5
 • 4
 • 3

Jepet me qira vile 3-katëshe në ‘’Sauk’’.

Jepet me qira vile 3-katëshe në ‘’Sauk’’. Në një nga zonat më të qeta të tiranës, jepet me qira vilë 3-katëshe. Vila ka një sipërfaqe prej 1500 m2, dhe ndërtimi prej 300 m2. Kati I parë është e organizuar në një sallon, kuzhinë , dhomë ndenje dhe tualet. Në katin më lart është e organizuar në 5 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Vila të ofron një jetesë komode dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe bashkëkohore. Gjithashtu në oborr ka mundësi parkimi për 10 makina. Cmimi 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1500
 • Siperfaqe neto : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme