• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3540
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 1
 • 1

Jepet me qira ambjent biznesi në rrugën ''Sulo klosi'' në ’Sauk’’.

Jepet me qira ambjent biznesi në rrugën ''Sulo klosi'' në ’Sauk’’. Ambienti ka një sipërfaqe prej 200 m2 te shfrytëzueshme e gjitha, oborri eshte 80m2, dhe 4 m lartësi. Ambienti ndodhet në një godinë 1-katëshe pranë rrugës kryesore. Ambjenti është është i shfrytëzueshëm për cdo lloj biznesi dhe aktivitete te ndryshme. Cmimi 1000 euro/muaj

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme