• image 101 040.00€ For sale
 • image 101 040.00€ For sale
 • image 101 040.00€ For sale
 • image 101 040.00€ For sale
 • image 101 040.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3539
 • Type: Apartment
 • 76.30m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Durrës - Durrës
 • 2
 • 1
 • 3

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzit"

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzit" Apartament në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te Durresit, projekt skandinav "Neë Born", i zhvilluar ne nje siperfaqe prej 6 Ha ne nje zone te virgjer dhe te rrethuar nga pishat e vilat elitare, i cili ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Në konstruksionin e objektit është përdorur Sistemi Tybolex i cili është një nga teknologjitë e avancuara që shmang lagështirën. Objekti ka një distancë nga deti 70 m. Apartamenti dhe ka një sipërfaqe totale prej 84.2 m2 bruto dhe 76.3 m2 neto. Ndodhet në katin e tretë të objektit 3-katësh. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, një, dy dhoma gjumi, një tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Çmimi 1200 Eur/m2 Cmimi total 101040 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 84.2
 • Siperfaqe neto : 76.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme