• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3537
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 4

Jeept me qira super apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga Ibrahim Rugova’’ në Bllok.

Jeept me qira super apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga Ibrahim Rugova’’ në Bllok. Apartament është I organizuar në një ambient ndenje, dhe nje ambjent ngrënie të vecantë, një dhomë gjumi , një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt, me një sipërfaqe prej 100m2. Zona qe ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta, si farmaci, supermarkete, bare etj. Çmimi 400 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme