• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3535
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet apartament 1+1 me qera në rrugën e Durrësit, tek ish-Ambasada Jugosllave.

Jepet apartament 1+1 me qera në rrugën e Durrësit, tek ish-Ambasada Jugosllave. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, nje tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe është I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 30.000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme