• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3534
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - ne qender prane Piaces
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet apartament 1+1 me qera ne Qender

Jepet apartament 1+1 me qera ne Qender Apartamenti ndodhet tek kafe “Flora”, tek Piazza, ne qendër të Tiranës. Sipërfaqja prej 55 m2 organizohet në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi matrimoniale dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode. Ngrohja është me kondicioner. Çmimi 320 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme