• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3533
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 10

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës.

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës. Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-Ekspozitës, prane CONAD. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti është totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e dhjetë. Cmimi 320 euro/muaj

 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme