• image 620.00€ To rent
 • image 620.00€ To rent
 • image 620.00€ To rent
 • image 620.00€ To rent
 • image 620.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3532
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 7.7€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet per qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne zonen e Bllokut.

Jepet per qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambjent te perbashkte, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte ne perfundim e siper dhe sipas stilit te arredimit eshte shume i pershtatshem per banim ose perdorim per dhenie me qira afatshkurter (airbnb).

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme