• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3530
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 772€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet super apartament 2+1 Tek Spitali “Amerikan 3”.

Shitet super apartament 2+1 Tek Spitali “Amerikan 3”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2, ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe ngrënjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon. Orientimi I apartamentit është mjaft I favorshëm, jug-perëndim, cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës.Apartamenti është I investuar me cdo gjë nga fillimi, si: punime hidraulike, elektrike, gipsi, dyer dhe dritare etj.Apartamenti mund të shitet edhe I mobiluar si në foto,por me cmim ekstra! Çmimi: 772 euro/m2 Çmimi total 85.000 euro!

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme