• image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3529
 • Type: Apartment
 • 232.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 6
 • 2

Shitet vile 2-katëshe, ne rrugen “Jordan Misja”.

Shitet vile 2-katëshe, ne rrugen “Jordan Misja”. Vila ka një sipërfaqe trualli prej 418m2 dhe 232 m2 ndërtim. Vila është e organizuar nga 1 ambjent ndenjie dhe gatimi të përbashkët,3 dhoma gjumi dhe një tualet (për cdo kat).Oborri është një oaz I gjelbert, I pajisur me një pus uji, me dy porta dhe vende parkimi.Vila është e pajisur me certificatë pronësie.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 648
 • Truall/ toke : 418
 • Siperfaqe neto : 232
You dont have any videos

Prona te ngjashme