• image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3528
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 1293€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament modern 1+1 ne shitje te "Usluga".

Shitet apartament modern 1+1 ne shitje te "Usluga". Apartamenti është i organizuar në nje dhome gjumi, një dhomë ndenjie me një kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe një ballkon. Ka nje sipërfaqe prej 58 m2, dhe ndodhet ne një pallat të ri me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti ofron shumë lehtësira të shumta si prania e supermarketeve, bareve, farmacive, bankave, etj. Apartamenti shitet i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Orientimi I apartamentit është nga jugu cfarë të mundëson një ndricim gjatë gjithë ditës, gjithashtu është i pajisur me certifikatë pronësie.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme