• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3527
 • Type: Apartment
 • 45.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet super apartament modern 1+1 tek ‘’Usluga’’.

Shitet apartament modern 1 + 1 ne shitje te "Usluga". Apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me një kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe një ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti ofron shumë lehtësira të shumta si prania e supermarketeve, bareve, farmacive, bankave, etj. Apartamenti shitet i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 45
 • Siperfaqe neto : 45
You dont have any videos

Prona te ngjashme