• image 141 220.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3526
 • Type: Apartment
 • 97.39m2
 • Cmimi/m2: 1450€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet super apartament 2+1 në rrugën e “Barrikadave”.

Shitet super apartament 2+1 në rrugën e “Barrikadave”. Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore dhe në një zonë shumë të preferuar të Tiranës. Apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e IV -rt të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 97.39 m2, dhe 85.41 m2 neto. Cmimi okazion per zonen ! Cmimi Total 141.220 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85.41
 • Siperfaqe neto : 97.39
You dont have any videos

Prona te ngjashme