• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3525
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen “Him Kolli” në “Myslym Shyr”.

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen “Him Kolli” në “Myslym Shyr”. Apartamenti ka një sipërfaqe 80 m2 dhe është e organizuar në një ambjent të madh ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri në katin e pestë, me ndërtim teper cilesor me ashensor. Apartamenti jepet i mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura per nje jetese komode. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme