• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3522
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 1030€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 ne Rrugën e ‘’Durrësit’’

Shitet apartament 1+1 ne Rrugën e ‘’Durrësit’’ Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues, ka një sipërfaqe prej 65 m2. Është I organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon, ka orientim jug-perendim. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 67.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme