• image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3521
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 876€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 9

Shitet apartament 2+1 Tek Hipoteka, pranë Kompleksit Panorama.

Shitet apartament 2+1 Tek Hipoteka, pranë Kompleksit Panorama. Apartamenti ka një siperfaqe prej 105 m2, ndodhet në katin e IX të të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe ngrenjeje, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Orientimi I apartamenti është nga lindja, cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës. Çmimi: 876 euro/m2 Çmimi total 92.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme