• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3520
 • Type: Apartment
 • 117.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 5

Apartament me qira 2+1 pranë ‘’Hotel Mondial’’.

Apartament me qira 2+1 pranë ‘’Hotel Mondial’’. Jepet me qira apartament shumë i rehatshëm banimi. Vendndodhja e tij është pranë Qendrës së Tiranës, në Rrugën’’Frosina Plaku’’. Sipërfaqja e banimit është 117 m2 dhe është e organizuar në dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, nje tualet dhe nje ballon me nje siperfaqe te konsiderueshme. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. ngrohja është me sistem qendror, gjithashtu cdo dhomë është i pajisur me kondicionerë. Apartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati të ri, në një nga kryqëzimet më të rëndësishme të kryeqytetit. Cmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117
 • Siperfaqe neto : 117
You dont have any videos

Prona te ngjashme