• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3519
 • Type: Apartment
 • 211.00m2
 • Cmimi/m2: 2.8€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 3
 • 2
 • 11

Jepet me qira super apartament ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Jepet me qira super apartament ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’. Ky është një super apartament i punuar me shumë dashuri. Ka një sipërfaqe prej 211 m2 dhe ndodhet në katin e XI-të të një pallati të ri. Është I organizuar në sallon, dhomë ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare. Pozicioni I favorshëm pranë rrugës kryesore e bën që të ketë akses ne zonat kryesore të Tiranës. Cmimi 600 euro pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 211
 • Siperfaqe neto : 211
You dont have any videos

Prona te ngjashme