• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3518
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shkollës së Baletit
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 tek “Shkolla Baletit”.

Jepet me qira apartament 1+1 tek “Shkolla Baletit”. Apartamenti ndodhet në katin e IV- ërt të një pallati të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti ka një hapësire prej 70 m2 dhe është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, nje tualet si dhe një ballkon. Ndodhet në një ndër zonat më të mira të qytetit dhe është i arreduar me shum stil dhe me gjithe mobiliet e reja. Mund te ofrohet edhe nje post parkimi (me cmim ekstra)! Cmimi 300 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme