• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3517
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 8

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi “ Magnet ”.

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi “ Magnet ”. Apartamenti ndodhet në katin e VIII- të të një pallati të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti ka një hapësire prej 100m2 dhe është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, nje tualet si dhe një ballkon. Ndodhet në një ndër zonat më të mira të qytetit dhe është i arreduar me shum stil dhe me gjithe mobiliet e reja. Cmimi 400 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme