• image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3514
 • Type: Apartment
 • 71.50m2
 • Cmimi/m2: 811€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 në ‘’Brryl’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Brryl’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe nje ambient ndenjie, një tualet me ndricim natyral dhe ballkon . Ndodhet në katin e III të një pallati ekzistues, me një sipërfaqe totale prej 71.50 m2. Zona qe ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta, si farmaci, qendër ambulance, supermarket etj. Apartamenti është një mundësi ideale për investim, gjithashtu është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 811 euro/m2 Cmimi total 58,000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71.50
 • Siperfaqe neto : 71.50
You dont have any videos

Prona te ngjashme