• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3512
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’. Apartamenti ndodhet shume pranë qendrës vetëm 10 minuta me këmbë në një lagje shumë të mirë të Tiranës, në Rrugën ‘’Frederik Shiroka’’ në katin e dytë. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale me një krevat në madhësi king Size dhe një garderobë të madhe, dhoma tjetër ka dy shtretër tek ku gjithashtu ka edhe një ballkon. Dhoma e ndenjes ka një kënd, tavolinë dhe karrige, të gjitha elektro-shtëpiaket e deri tek aksesorët e kuzhinës.Tek të dyja dhomat si dhe në kuzhinë ka sistem ngrohje/ftohje (kondicioner).Të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme