• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3511
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 tek ” Kompleksi Dinamo”,

Jepet me qera apartament 1+1 tek ” Komuna e Parisit”, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe 70m2 është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët,1 dhome gjumi, 1 tualete, corridor,1 verande dhe 1 vend parkimi. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë të një vile , të sapo restauruar. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme