• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3509
 • Type: Apartment
 • 122.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 2
 • 1

Jepet me qira super duplex tek Rezidenca "Kodra e Diellit".

Jepet me qira super duplex tek Rezidenca "Kodra e Diellit". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe organizohet nga: nje ambjent ndenjie , nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe i pajisur me sistem chiller. Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Cmimi 600€/muaj!

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 122
 • Siperfaqe neto : 122
You dont have any videos

Prona te ngjashme