• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3505
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Pranë Presidences
 • 3
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 3+1 prane Presidences, ne ish-bllok

Jepet me qira apartament 3+1 per banim ose zyre. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, Kuzhina eshte e bollshme, e kompletuar me te gjitha pajisjet, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e Iv-rt, me nje siperfaqe prej 100 m2. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe dyert e brendshme jane druri. Jepet kryesisht per persona dhe familjare te huaj, nuk lejohen kafshet shtepiake. Apartamenti te ofron edhe dy poste parkimi. Cmimi 700 Euro/ muaj, -neto.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme