• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3503
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 prane ''Kopshtit Botanik''.

Jepet me qira apartament 2+1 prane ''Kopshtit Botanik''. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 85 m2. Eshte i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet elektro-shtepiake për një jetesë komode. Çmimi 250 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme