• image 130 000.00€ For sale
  • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3502
  • Type: Apartment
  • 194.00m2
  • Cmimi/m2: 260€
  • Durrës - Durrës
  • 4
  • 2
  • 2

Shitet vile 2-kateshe ne Maminas ''Durres''.

Shitet vile 2-kateshe ne ''Maminas''. Shtepia ndodhet ne rrugen ''ish Reparti Ushtarak'', Maminas ne Durres. Vila ka nje siperfaqe truali prej 500 m2, kati i pare ka nje siperfaqe prej 97 m2, kati i dyte eshte 97 m2. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet, gjithashtu ka edhe sistem ngrohje. Shtepia ndodhet ne nje zone te preferuar dhe te qete te Durresit. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 130.000 Euro

You dont have any videos

Prona te ngjashme