• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3499
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 4,6€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 4
 • 3
 • 3

Jepet me qira vilë 3- katëshe tek Rruga "Fuat Toptani''.

Jepet me qira vilë 3- katëshe tek Rruga "Fuat Toptani''. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 1000 m2, 3 kate nga 140 m2 + 40 m2 papafingo. Vila eshte e organizuar ne 1 kat perdhe dhe 2 kate banimi, jane 4 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 3 tualete dhe verande. Eshte e mobiluar ne menyrë bashkëkohore me te gjitha pajisjet elektro-shtepiake, ka kondicioner në cdo ambjent, uje te ngrohte me panele diellore, gjithashtu vila të ofron edhe 3 vende parkimi plus hapësira buzë trotuarit. Eshte e përshtatshme për banesë rezidenciale por edhe për zyra biznesi apo shoqata. Ambienti eshte i lire me dt 1 Korrik 2020. Cmimi 1400€ / muaj (i diskutueshem)

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 1000
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme