• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3498
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 3+1 në “Don Bosko” .

Jepet me qera apartament 3+1 në “Don Bosko” . Apartamenti është i organizuar ne ambjentin e ndenjes me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gumi, 2 tualete , korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Çmimi: 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme