• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3497
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 3

Tek ''Kompleksi Magnet'' Jepet me qira apartament 2+1.

Tek ''Kompleksi Magnet'' Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 ndodhet në katin e 3 te një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Eshtë I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Jepet totalisht I mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Çmimi: 450 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme