• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3495
 • Type: Apartment
 • 92.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Durres - Tirane
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet shtepi private ne ''Durres''.

Shitet shtepi private ne ''Durres''. Shtepia eshte nje kateshe dhe eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet si dhe një verandë në hyrje të banesës. Ambjenti ka nje siperfaqe trualli prej 149 m2, dhe 92 m2 siperfaqe e nderteses. Vendodhja e shtepise te ofron shume facilitete te nevojshme dhe ndodhet ne nje zone te aksesueshme ne Durres, ne Rrugen ''Plazh'' eshte afer xhamise me 4 minare tek ''lagjja 13'' dhe eshte 7 minuta larg detit. Shtepia është e pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 55,000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 149
 • Siperfaqe neto : 92
You dont have any videos

Prona te ngjashme