• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3494
 • Type: Apartment
 • 54.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 7

Shitet apartament 1+1 në një zonë shumë të preferuar të Tiranës tek ''Kompleksi Magnet''

Shitet apartament 1+1 në një zonë shumë të preferuar të Tiranës tek ''Kompleksi Magnet''. Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 54 m2 dhe bruto 59.7 m2, është e organizuar në një ambjent të përbashkët ndenje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është mobiluar me shume shije dhe me gjithë paisjet e nevojshe duke mundësuar një akomodim te rehatshem dhe relaksues. Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Orjentimi eshte nga lindja cka te mundeson nje ndricim natyral gjate dites. Apartamenti eshte mundesi ideale per investim dhe aktualisht eshte me qiramarres te huaj. Çmimi 72.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 59.7
 • Siperfaqe neto : 54
You dont have any videos

Prona te ngjashme