• image 96 300.00€ For sale
 • image 96 300.00€ For sale
 • image 96 300.00€ For sale
 • image 96 300.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3493
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2: 1750€
 • Tirana - Tirana - Rruga Irfan Tomini
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet dyqan ne Rrugen ''Irfan Tomini''.

Shitet dyqan ne Rrugen ''Irfan Tomini''. Dyqani ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe tepër të populluar. Ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe është i organizuar në një ambient të hapur dhe tualetin. Dyqani është i përshtatshëm për zyra, parukeri, estetike, farmaci ose cdo lloj aktiviteti tjeter. Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri në rrugë kryesore. Çmimi 96300 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme