• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3491
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 4

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 Dhjetorit’’

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 Dhjetorit’’ Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë qendrës, tek 21 Dhjetori prane Mondialit. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri te sapoperfunduar, me nje siperfaqe prej 90m2. Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është I sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme