• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3490
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 3
 • 2

Shitet shtepi private dy kateshe 3+1+papafingo , ne “Kombinat”.

Shitet shtepi private dy kateshe 3+1+papafingo , ne “Kombinat”. Shtepia ka nje siperfaqe prej 200 m2 + oborr 200 m2.Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, korridor, dy tualete, dy ballkone, papafingo dhe oborr. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 170000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 400
 • Truall/ toke : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme