• image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3489
 • Type: Apartment
 • 185.00m2
 • Cmimi/m2: 1162€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 4
 • 2
 • 1

Okazion !!! Shitet super apartament 4+1 tek “Libri Universitar”.

Okazion !!! Shitet super apartament 4+1 tek “Libri Universitar”. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë të një pallati të ri, me një siperfaqe totale prej 215 m2 dhe e brëndshme 185 m2. Është I organizuar në 5 ambjente të ndryshme, dy tualete dhe një ballkon.Apartamenti mund të përdoret për biznes ose për banim, duke qenë se ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 250.000 euro Cmimi/m2 - 1162

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 215
 • Siperfaqe neto : 185
You dont have any videos

Prona te ngjashme