• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3487
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 8

Apartament 2+1 me qera tek “Fusha e Aviacionit”

Apartament 2+1 me qera tek “Fusha e Aviacionit” Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri banimi të sapopërfunduar, I cili të ofron të gjitha facilitetet. Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 100 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe një tualat tjetër. një ballkon dhe një korridor. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri. Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Çmimi: 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme