• image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3486
 • Type: Apartment
 • 122.00m2
 • Cmimi/m2: 1270€
 • Tirana - Tirana - Rruga "Perlat Rexhepi"
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 pranë Fakultetetit të Drejtësisë.

Shitet apartament 3+1 pranë Fakultetetit të Drejtësisë. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit “Wilson”. Apartamenti ka hapësirë të bollshme I organizuar në një sipërfaqe prej 122 m2. Organizimi: Një ambient ndenjie, Një ambient ngrënie dhe gatimi ,Tre dhoma gjumi, Dy tualete ( njëri me ndricim natyral) , Nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të nje pallati ekzistues . Orientimi jug-perëndim e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë. Është I pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 155 000 euro!

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 122
 • Siperfaqe neto : 122
You dont have any videos

Prona te ngjashme