• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3485
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1250€
 • Tirana - Tirana - Pranë Selvisë
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek “Selvia”.

Shitet apartament 2+1 tek “Selvia”. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri, me një siperfaqe totale prej 100 m2 . Është I organizuar në një ambient ndenje dhe ambient gatimi te përbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është I orientuar jug-lindje, gjë që e bën të jetë shumë I ngrohtë. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 125.000 euro!

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 87.38
You dont have any videos

Prona te ngjashme