• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3484
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 12€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament në rrugën e “Perlat Rexhepi” në Bllok.

Jepet me qira apartament në rrugën e “Perlat Rexhepi” në Bllok. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim të një ndërtimi të ri. Apartamenti përvec për banim mund të përdoret edhe për zyra duke të të ofruar komoditet dhe shumë facilitete përreth si prania e supermarketeve, farmaci, shkolla etj. Cmimi 1400 euro/muaj perfshire post parkim parkim + taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme