• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3483
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 12€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament në rrugën e “Perlat Rexhepi” në Bllok.

Jepet me qira apartament në rrugën e “Perlat Rexhepi” në Bllok. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete, dhe verandë. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme . Apartamenti ndodhet në katin e II-të banimnjë ndërtimi të ri, zotëron dhe një post parkimi. Cmimi 1400 euro/muaj +post parking Ose 1300 euro pa post parking

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme